Loty krajowe nie muszą być nudne!

mountains-1012411_640

Niektórzy swoje życie wiążą wyłącznie z odległymi, zagranicznymi wyjazdami. Pragną oni zwiedzić Stany Zjednoczone, Australię oraz Azję. Nie zdają sobie oni jednak sprawy z tego, że żyją w Polsce – kraju, który jest piękny i wyjątkowy.

Jeśli i Ty dotychczas nie poznałeś jeszcze dogłębnie Polski, to być może dzisiaj jest odpowiedni dzień, aby rozpocząć swoją przygodę? Naprawdę ciężko jest wymienić wszystkie miasta, regiony i krainy geograficzne, które należałoby zwiedzić. Niemniej jednak od czegoś należy zacząć, tak aby mieć jakikolwiek punkt zaczepienia. Dzisiaj polecamy Ci Wrocław, jedno z najpiękniejszych miast,  palace-of-culture-651926_640nie tylko na Dolnym Śląsku, lecz również w całej Polsce. Wiele osób zachwyca się Poznaniem, Krakowem i Toruniem, jednak to właśnie Wrocław oferuje nam to czego inne miasta zaoferować nie mogą. Jeśli jesteś mieszkańcem stolicy to mamy dla Ciebie rewelacyjną informację, albowiem dzisiaj możesz dostać się do Wrocławia samolotem! Połączenia realizowane są kilka razy dziennie, zatem nie będziesz miał najmniejszego kłopotu, aby dostać się w tej region Polski (więcej tutaj: https://www.lot.com/bilety-lotnicze/). Wiadomo, że kupując bilet na ostatnią chwilę nie znajdziesz atrakcyjnej ceny, jednak nabywając ze sporym wyprzedzeniem możesz liczyć na różne promocje i okazje. Warto byłoby dodać, iż tanie loty Warszawa Wrocław pojawiają się każdego dnia, jednak musisz uważnie śledzić strony poszczególnych przewoźników. Czasami bilety pojawiają się nawet za kilkanaście złotych, co jest wręcz niemożliwe. Wizytę we Wrocławiu należy planować co najmniej na kilka dni, ponieważ miejsc które należy zobaczyć jest całe mnóstwo. Weekendowy wyjazd to minimum czasu jaki musisz mieć, aby zapoznać się z kulturą i historią tego miasta. Pamiętaj jednak o tym, że na taki wyjazd nie potrzebujesz mieć zbyt dużo rzeczy, więc spokojnie możesz lecieć z bagażem podróżnym. Obecnie wiele przewoźników zapewnia darmowy przewóz bagażu podręcznego do 10 kilogramów, za każdą następną torbę będziemy musieli zapłacić. Nie są to w rzeczy samej horrendalne kwoty, więc możesz się na to zdecydować, jeśli będziesz wiedzieć, że koniecznie musisz zabrać ze sobą dużą ilość rzeczy. Transport na lotnisko w Warszawie z samego centrum jest bezproblemowy, tak samo jak przewóz z lotniska we Wrocławiu do serca miasta. Niemal bez przerwy kursują autobusy, a dostępne na miejscu dla klientów są również taksówki. To na jaki transport się zdecydujemy zależy przede wszystkim od zasobności naszego portfela.

Polska jest piękna i musisz to zapamiętać. Jeśli zwiedzisz już Wrocław to może od razu wybierzesz się w Karkonosze i zdobędziesz najwyższy szczyt tych gór?