Wykup bilet lotniczy do Tbilisi już dziś!

france-1105973_640

Wśród nas są osoby, które żyją wyłącznie przygodami, podróżami oraz adrenaliną. Jeśli i Ty nie możesz usiedzieć w miejscu, to być może najwyższa pora, aby zacząć planować swoją kolejną podróż? Nie ulega wątpliwości, że miast, które chcielibyśmy zobaczyć jest tak dużo, że nie możemy tego zliczyć, jednak na coś trzeba się zdecydować, ponieważ w jednym momencie nie będziemy w kilkunastu miejscach jednocześnie.

aarau-780048_640Tym razem polecamy Ci stolicę Gruzji – Tbilisi, która zachwyciła już naprawdę wielu podróżników. Pierwszym zadaniem jakie będzie nas czekać to oczywiście znalezienie dogodnego biletu lotniczego. Jeśli Twoje plany są odległe, a Twój urlop jest bardzo elastyczny to już dzisiaj możesz rozpocząć poszukiwania. Wiadomym jest, że czasami wyjątkowo okazja pojawia się i znika, dlatego trzeba być czujnym przez cały czas. Należy zaznaczyć, że loty na trasie Tbilisi Warszawa odbywają się każdego dnia, więc z całą pewnością coś ciekawego uda nam się znaleźć. Niemniej jednak poszukując biletu z dnia na dzień możemy się nieco przerazić, albowiem ceny sięgają niemal 3000 zł. W momencie, gdy będziemy wytrwale czegoś szukać to na bank uda nam się coś ogarnąć za niewielkie pieniądze. Po zabukowaniu takiego biletu musimy znaleźć nocleg, z czym też nie powinniśmy mieć większego problemu, gdyż ofert w Gruzji jest naprawdę całe mnóstwo. Możemy postawić na ekskluzywny hotel, niedrogi hostel lub wynajem pokoju od właściciela. Opcji jest wiele, także tym nie musimy się martwić. Dużo czasu zajmie nam jednak planowanie zwiedzania Tbilisi, albowiem interesujących i pięknych miejsc jest całe mnóstwo, a czasu niestety ograniczona ilość. Jeśli w tej chwili zaczniemy dowiadywać się co ciekawego jest w tym mieście to na bank łatwiej na będzie tuż przed wyjazdem opracować finalny plan zwiedzania. Godne polecenia są na bank jest stare miasto, jak zresztą wszędzie. Zobaczymy tutaj na pewno piękną starówkę, wiekowe kamienice oraz zjemy doskonały obiad. W oczy rzuci nam się na pewno ogromna wieża, a na niej stojąca strażniczka Tbilisi. Oczywiście ze stolicy kraju możemy wybrać się na wiele interesujących i atrakcyjnych wycieczek, gdzie będziemy mogli zagłębić się w historię oraz legendy dotyczące Gruzji.

Nie wahaj się dłużej, ponieważ jest to dobry kierunek nie tylko na wakacje, lecz również na kilkudniowy wypad. Zbierz swoich znajomych i wspólnie wybierzcie się w tamten rejon, a na pewno każdy z Was będzie usatysfakcjonowany, gdyż spędzić naprawdę miły czas w pięknym miejscu z wyjątkowymi ludźmi.